REABILITACIJA

Galimybė greičiau grįžti į pilnavertį gyvenimą, atstatyti jėgas po ligos, traumos, operacijos ar tiesiog gerai jaustis!

SVEIKATINIMAS

Gera savijauta, graži išvaizda, energija, pakili nuotaika ir puiki sveikata.

GROŽIO TERAPIJA

Puikus būdas palepinti kūną ir sielą, puoselėti jaunystę

SPECIALŪS PASIŪLYMAI

Kompleksų, sveikatingumo ir grožio terapijos paslaugų įsigyjimas su nuolaida per apibrėžtą laiką.

Elektrostimuliacija gydomaisiais tikslais (nugaros, sąnarių, galūnių ar menstruaciniams skausmams malšinti, nervų ir raumenų pažeidimams ir ligoms)

Elektrostimuliacija šiuo metu labai plačiai naudojama reabilitacinėje medicinoje, sugrąžinant nervų ir raumenų funkcijas, juos stiprinant, šalinant ūminius ir lėtinius, skausmus, gerinant kraujotaką, gydant sąnarių ligas ir traumas.

Elektrinės stimuliacijos procedūra trunka nuo keliolikos iki keliasdešimties minučių, o norint, kad ji būtų atlikta, tenka važiuoti (dažnai per šaltį) nemažus atstumus iki gydymo įstaigos. Važiavimas transportu ir su tuo susijęs diskomfortas gali sumažinti procedūros efektyvumą, todėl nemažai žmonių naudojasi elektrostimuliacijos aparatų nuoma arba juos įsigyja. Taip sutaupoma daug laiko, pastangų, po procedūros galima pailsėti norimoje padėtyje, gaunamas maksimalus procedūros efektas, ir jo nesumažina kelionės į gydymo įstaigą ir atgal į namus.

Elektrostimuliacija gydomaisiais tikslais naudojama:

  • sumažinti ūmius ar lėtinius nugaros, judamojo atramos aparato (sąnarių, raiščių, raumenų ir nervų) ligų ar traumų sukeltus skausmus;

  • mažinti menstruacinius skausmus;

  • raumenų tonuso, jėgos atstatymą po traumų;

  • sutrikusiai kraujotakai atstatyti.