REABILITACIJA

Galimybė greičiau grįžti į pilnavertį gyvenimą, atstatyti jėgas po ligos, traumos, operacijos ar tiesiog gerai jaustis!

SVEIKATINIMAS

Gera savijauta, graži išvaizda, energija, pakili nuotaika ir puiki sveikata.

GROŽIO TERAPIJA

Puikus būdas palepinti kūną ir sielą, puoselėti jaunystę

SPECIALŪS PASIŪLYMAI

Kompleksų, sveikatingumo ir grožio terapijos paslaugų įsigyjimas su nuolaida per apibrėžtą laiką.

Atsiliepimai

Liūdna skirtis su KIPU kolektyvu, nes baigėsi procedūros. Čia gavau ne tik kokybiškas procedūras, bet ir darbuotojų palaikymą, padrąsinimą, šypsenas ir nuoširdų bendravimą. Nuoširdus AČIŪ už viską ir iki sekančių susitikimų, nes kur geriau Panevėžyje rasi - jei ne KIPU.

V. Pajuodienė

KIPU – tai kažkas nauja ir nuostabi vieta Panevėžyje. Tai ne tik kokybiškai atliekamos procedūros, bet ir geranoriškas, draugiškas darbuotojų kolektyvas! Rami aplinka, kurios reikia kiekvienam.

Kuo nuoširdžiausiai dėkojame jums už šilumą, už meilę savo darbui!

Sesės: Kornelija, Sintija; Mama Jūratė.

Jau du kartus stiprinau sveikatą Jūsų centre. Jaučiausi kaip namuose. Čia gera, jauku, malonu. Linkiu Jums kuo daugiau pacientų, kuriems reikia Jūsų visų šilumos ir rūpesčio. Ačiū.

Aldona 2010 12 09

Ačiū už viską... daug ką jūs man davėte, tame tarpe ir gerą sveikatą, kas pasirodo gyvenime yra labai svarbu. Būkite sveiki – svarbiausia, laimingi, linksmi ir lai išsipildo viskas, ko jūs trokštate...

Su meile S. Vinkšnelienė

Apie „Kipu“ siūlomą reabilitacinių paslaugų kompleksą sužinojome internete. Lankstus darbo grafikas buvo pagrindinis argumentas. Labai nedrąsiai ir atsargiai žengėme, nes neturėjome rekomendacijų. Džiaugiamės, kad likome maloniai nustebinti: kokybiškos paslaugos, kvalifikuotas jaunas kolektyvas, erdvūs persirengimo kambariai, besišypsanti administratorė sutinka ir palydi kiekvieną. O svarbiausia – darbuotojų individualus dėmesys kiekvienam, šiltas ir malonus bendravimas su lankytojais leido pamiršti ne tik skausmą, bet ir blogą nuotaiką. „Kipu“ rekomenduosime ir kitiems. Ačiū ir sėkmės!

Pagarbiai, Lina ir Gintautas Špokauskai

Dėkoju „Kipu“ kolektyvui už nuostabų bendradarbiavimą mano sveikimo metu. Ačiū už nuoširdumą, supratingumą bei kantrybę. Esu labai patenkinta visomis man suteiktomis procedūromis ir jeigu ne jūs – nebūčiau pasveikusi. Didelis AČIŪ!!!

Pacientė J. Vasiliauskienė

Brangieji, mielieji „Kipu“ centro darbuotojai, kiek daug jėgos, švelnumo ir gerumo sutelpa Jūsų širdy. Kiek daug gerų darbų nudirba Jūsų rankos. Tebūna Jūsų darbas šventas, o dienos pilnos gėrio, išminties ir džiaugsmo. Nuoširdžiai dėkoju visam Jūsų kolektyvui už suteiktą pagalbą ir toliau linkiu išsaugoti tą Jūsų begalinį gerumą ir dėmesį kiekvienam besikreipiančiam pagalbos.

Labai Ačiū. Nijolė L. 2011 04 22

Jūs nusipelnėte tik pačių šilčiausių žodžių. „Kipu“ kolektyvas yra puikus pavyzdys kitiems, kaip reikia dirbti su žmonėmis. Likau patenkintas viskuo. Palinkėsiu sėkmės šiai šauniai KIPU komandai. Sakau „iki malonaus“.

Su pagarba Kęstutis Ulevičius 2011 06 10

Nuoširdžiai dėkoju „Kipu“ kolektyvui už šiltą ir nuoširdų bendravimą, kokybiškas ir profesionalias procedūras. Linkiu visiems Jums sveikatos ir kantrybės.

Rasa Jagminienė 2011 07 04

Nuoširdi padėka „Kipu“ už sugrąžintą į mūsų šeimą gyvenimo džiaugsmą, ne vien pagerėjo sveikata, liko ir malonaus bendravimo prisiminimai. Mankšta tapo kasdienybe, Jonas neberūko, manęs nebekamuoja naktiniai sąnarių skausmai.

Dėkinga Rudzevičių šeima (Dalia, Gintaras, Jonas, Lukas, Rasa ir Dima).

Dėkoju „KIPU“ centrui už atgautas jėgas ir malonų aptarnavimą.

Albertas Vertelka 2011 08 25

Laba diena, mano mama Palmyra Oželienė pas Jus praėjo reabilitacijos kursą po peties operacijos ir labai prašė padėkoti Jums už nuostabų gydymą, šilumą, gėrį, kuris sklido iš kiekvieno Jūsų. Labai dėkojame visam kolektyvui, nes šiltesnių žmonių už Jus turbūt nėra.

Labai dėkui už nuostabų kolektyvą ir geras nuotaikas, už geras, švelnias procedūras, jūs visi patys nuostabiausi!!!

Ryčiukas 2011 11 03

Labai dėkoju „Kipu“ kolektyvui ne tik už gydymą, bet ir juoko vonias, džiaugsmo spindulius, laimės jausmą. Čia gera, linksma, įdomu. Labai gaila, kad viskas jau baigiasi.... liko tik keletas dienų ir jau liūdžiu kaip niekada.

Labai ačiū!

Goda Giedrikaitė 2011 11 07

Labai ačiū. Nuostabus kolektyvas, malonus aptarnavimas, mergaitės labai mielos, trūksta žodžių išreikšti padėką už gerą darbą.

Elena Simonavičienė ir Filomena Narkevičienė

Labai noriu padėkoti VISAM personalui už labai gerą aptarnavimą, gerą nuotaiką. Jaučiausi kaip namuose. Mergaitės labai paslaugios, rūpestingos ir malonios. Linkiu gerai nusiteikusių lankytojų!

Ramunė Medišauskienė 2011 12 09

Tik geru žodžiu galiu paminėti visą kolektyvą. Tai buvo nuostabu! Po visų procedūrų išeinu ne tik geros nuotaikos, tačiau atrodo, kad visiškai pasveikusi. Ir ką ten tos mergaitės tavyje gero prideda... iš visos širdies linkiu toliau taip dirbti ir gerų linksmų švenčių!

Rita Skukauskienė 2011 12 08

„Kipu“, mes Jus mylime už tai, kad esate šaunuoliai!!! Jūs lyg angelai, kurie pakelia mus aukštyn, kai mūsų sparnai pamiršta skraidyti...

L. Adamavičienė 2011 12 29

Nuoširdus ačiū visam darniam kolektyvui. Sėkmės Jums ir kantrybės. Man čia labai patiko.

Su pagarba Virginija Jasėnienė, 2012 gegužė

Ačiū visam kolektyvui už gerą aptarnavimą ir šiltą priėmimą. Išeinu ir tikiuosi, kad sugrįšiu dar ne kartą. Sėkmės Jums be galo sunkiame darbe.

Su pagarba, ačiū Jums. Barauskienė

Nuoširdus ačiū masažistei Natalijai. Linkiu stiprybės, kantrybės, jaunatviškos energijos ir meilės darbui. Ačiū ir visam kolektyvui už malonų aptarnavimą.

A. Petraškevičienė

Nuoširdus ačiū visam „Kipu“ kolektyvui už Jūsų nuoširdų darbą. Ypač noriu padėkoti masažuotojai Natalijai už jos švelnias, bet tvirtas rankas. Sėkmės Jums.

Su pagarba Irena Židonienė

Po pirmos dienos man čia taip patiko, kad manau čia apsilankysiu dar ne vieną kartą jei prireiks. Na apie kolektyvą galiu pasakyti, jog jis yra labai malonus. Tikrai labai geri specialistai! Manau, kad nerasite niekur kitur šitokio gero poilsio ir sporto centro.

Lenkdamas galvą – D. Tamošiūnas :)

Labai noriu padėkoti Jūsų masažuotojams Justinai, Tomai ir Vytautui už nuoširdų darbą. Artėjančių švenčių proga Jūsų kolektyvui geriausios kloties, sveikatos! Malonu buvo lankytis šiame centre. Ačiū už gerą atmosferą...

Virginija Gasiūnienė 2012 12 04

Nuoširdžiai dėkoju visam „Kipu“ reabilitacijos centro personalui už sugrąžintą sveikatą ir džiaugsmą gyvenimu. Čia dirbantis jaunas personalas teikia daug vilties. Linkiu, kad jis ir toliau plėstųsi ir toliau tobulėtų, dovanodamas žmonėms didžiausią dovaną – sveikatą. Ačiū Jums visiems, ir ypač Vytautui, už nuostabias rankas ir šypseną veide, kuri stiprina ir mūsų dvasinę būseną. Tad linkiu sėkmingų visiems Naujųjų – 2013 metų, asmeninės laimės ir džiaugsmo. Linkiu didžiausios dovanos – Dievo meilės ir palaimos.

Su pagarba – Zita Juodikienė 2012 12 29

„Kipu“ kolektyvui nuoširdžiai dėkoju Jums už gerą nuotaiką ir rūpestingą darbą. Linkiu sėkmės darbe!

Ačiū – G. Mikelionienė 2013 01 22