REABILITACIJA

Galimybė greičiau grįžti į pilnavertį gyvenimą, atstatyti jėgas po ligos, traumos, operacijos ar tiesiog gerai jaustis!

SVEIKATINIMAS

Gera savijauta, graži išvaizda, energija, pakili nuotaika ir puiki sveikata.

GROŽIO TERAPIJA

Puikus būdas palepinti kūną ir sielą, puoselėti jaunystę

SPECIALŪS PASIŪLYMAI

Kompleksų, sveikatingumo ir grožio terapijos paslaugų įsigyjimas su nuolaida per apibrėžtą laiką.

Aparatų nuoma

Elektrostimuliacija gydomaisiais tikslais (nugaros, sąnarių, galūnių ar menstruaciniams skausmams malšinti, nervų ir raumenų pažeidimams ir ligoms) Plačiau

Elektrinė stimuliacija estetinėje medicinoje (celiulito požymių naikinimui, kūno formų gražinimui ir tonuso bei stangrumo didinimui) Plačiau

Jeigu, nutarę išsinuomoti aparatą, pradžioje norite pasikliauti specialisto patarimais dėl stimuliavimo programų ir elektrodų dėjimo vietų parinkimo, užsirašykite į konsultaciją.

Būtina išankstinė registracija tel.: 8 45 46 13 56; +370 615 45 282

Atvykus į konsultaciją specialistas išsiaiškins jūsų problemą, parinks optimaliausią stimuliavimo programą, elektrodų dėjimo vietas ir patars, kaip pasiekti norimų rezultatų kuo greičiau.

Besinuomojančiam aparatą asmeniui taip pat bus pasiūlyta įsigyti naujus asmeninius lipnius elektrodus, kuriuos galima naudoti visą naudojimo laikotarpį, net ir nuomojant aparatą keletą kartų su pertraukomis.

Gydomojo kurso trukmė priklauso nuo problemos ir keliamų tikslų ir paprastai trunka nuo keliolikos iki keliasdešimties dienų.

Aparatą galima išsinuomoti ir be specialisto konsultacijos. Tai gali daryti asmenys, kurie jau naudojo aparatą anksčiau ir moka pasirinkti reikiamus režimus bei stimuliacijos vietas arba yra patenkinti anksčiau naudotų programų rezultatais ir tiesiog nori kursą pakartoti.